Ansatte

 

Hver dag gleder jeg meg til å treffe elevene.

Petter Røssland

lærer/inspektør

petter@lkgskole.no

Jeg elsker å formidle til ungene. Ingenting er gøyere enn når du ser lyset i øynene på dem som forteller: « forstod jeg det».

Toril H. Berg

lærer og pedagogisk leder

toril@lkgskole.no

Som lærer kan jeg bidra til at barn får utvikle seg faglig, sosialt og åndelig. At de kjenner seg sett og verdsatt og at de kan bli den beste utgaven av seg selv.

Hilde Tollisen

spesialpedagogisk ansvarlig og lærer

hilde@lkgskole.no

Tlf.936 155 65

Jeg er opptatt av at den enkelte skal bli sett, og jeg setter stor pris på alle gangene jeg har fått ha den gode samtalen med elever

Randi Paus Sangolt

sekretær, hjelpelærer og sosiallærer

randi@lkgskole.no

Tlf.915 110 62

Jeg setter stor pris på å jobbe med gode kolleger og ha kontakt med elevene. Det er fantastisk å ha en jobb der man får spre kristne verdier

Per Christian Paus

administrasjonsleder

per@lkgskole.no

Tlf.906 682 08

Jeg ønsker å gi elevene en god ballast videre i livet

Jon-Are Åmland

rektor

jon-are@lkgskole.no

Tlf.473 953 48

Sitat kommer

Helene Øydna

hjelpelærer

helene.oydna@lkgskole.no

Sitat kommer

Frida Kristine Åmland

hjelpelærer

frida.amland@lkgskole.no

Sitat kommer

Are Åmland

hjelpelærer

are.amland@lkgskole.no

Sitat kommer

Erik Vikse

hjelpelærer

eirik.vikse@lkgskole.no

Sitat kommer

Kirsti Nygård Vik

hjelpelærer

kirsti.vik@lkgskole.no

Sitat kommer

Hannah Salvesen

hjelpelærer

hannah.salvesen@lkgskole.no

Sitat kommer

Rebekka Jacobsen

hjelpelærer/fagarbeider

rebekka.jacobsen@lkgskole.no

Sitat kommer

Linda Ariansen Hansen

hjelpelærer/fagarbeider

linda.hansen@lkgskole.no

Kjenner meg utrolig heldig som får lov å tilbringe dagen sammen med barna her på LKG. Og å få være med å støtte og oppmuntre dem

Ragnhild Minde

hjelpelærer

ragnhild@lkgskole.no

Hver enkelt elev skal føle seg sett og vite at de er verdifulle.

Martine Tveit Kragholm

hjelpelærer

martine@lkgskole.no

Oppmuntre og støtte eleven til å bli den beste utgaven av seg selv

Ingunn Eiesland

hjelpelærer

ingunn@lkgskole.no

Det trigger meg å se når elever får lønn for strevet i form av av fremgang i faget

Kristine E. Gysland

hjelpelærer/fagarbeider

kristine@lkgskole.no

Jeg glemmer aldri eleven som gav meg et flere siders langt, håndskrevet brev på siste skoledag, og takket for støtten

Theis Bernt Sandvik

hjelpelærer/fagarbeider

theis-bernt@lkgskole.no

Barna er det viktigste vi har. Vi må se dem og ta vare på dem

Britt Elin Hadland

hjelpelærer

britt@lkgskole.no

Jeg er opptatt av at den enkelte skal bli sett, og jeg setter stor pris på alle gangene jeg har fått ha den gode samtalen med elever

Randi Paus Sangolt

sekretær, hjelpelærer og sosiallærer

randi@lkgskole.no

Tlf.915 110 62

Sitat kommer

Svein Berg

lærer

svein.berg@lkgskole.no

Sitat kommer

May Britt Omland

lærer

may.omland@lkgskole.no

Sitat kommer

Magnus Aunevik

lærer

magnus.aunevik@lkgskole.no

Sitat kommer

Joachim Løvdal

lærer

joachim.lovdal@lkgskole.no

Sitat kommer

Andrè Heradstveit

lærer

andre.heradstveit@lkgskole.no

Det er fantastisk å kunne hjelpe elevene til å utvikle seg faglig og sosialt, samtidig som man kan gi dem Jesus

Thomas Gundersen

lærer

thomas@lkgskole.no

Hver enkelt elev er verdifull for den de er. Jeg ønsker at eleven skal ha en god skolehverdag der de opplever læring og mestring, og samtidig få høre at Jesus elsker dem.

Heidi Eiken Vea

lærer

heidi.vea@lkgskole.no

Sitat kommer snart

Bjørg Marie Vrabel

lærer

bjorg.marie@lkgskole.no

Alle er unike, og jeg er opptatt av å lære elevene å sette pris på forskjellene

Anita Elle

lærer/rådgiver

anita@lkgskole.no

Hver dag gleder jeg meg til å treffe elevene.

Petter Røssland

lærer/inspektør

petter@lkgskole.no

Jeg hadde barn som ville gå på kristen skole. Etter de hadde gjort det, fant jeg ut hvor bra det faktisk var. Derfor er jeg her

Marit Ringvold

lærer

marit@lkgskole.no

Dette er mer enn en jobb. På LKG får en bruke hele seg

Lena Åkerlund Foss

lærer

lena@lkgskole.no

Det er befriende å kunne fortelle elevene at Gud er glad i dem

Tomas Kalleberg

lærer

tomas@lkgskole.no

Ønsket om å utgjøre en forskjell for unge i Lyngdal, det driver meg.

Hans Kalleberg

lærer

hans@lkgskole.no

Det er et privilegium å få jobbe med barn og unge

Gunhild Strømberg Hågan

lærer

gunhild@lkgskole.no

Alle barn skal bli møtt der de er og kjenne seg verdsatt. Det er drivkraften min som lærer

Elsbeth Sørensen

lærer

elsbeth@lkgskole.no

Jeg elsker å formidle språk og kultur sammen med en erfart tro til elevene.

Reidun Feliù

lærer

reidun@lkgskole.no

Jeg er takknemlig for jobben min. Å få være med å påvirke med kristen tro og etikk og følge elevenes utvikling, gir meg mening

Ruth Hoveland

lærer

ruth@lkgskole.no

Sitat kommer snart

Berit Hellang

lærer

berit@lkgskole.no

Her på LKG har vi omsorg for hverandre

Veronica Omestad

lærer

veronica@lkgskole.no

Jeg elsker å formidle til ungene. Ingenting er gøyere enn når du ser lyset i øynene på dem som forteller: « forstod jeg det».

Toril H. Berg

lærer og pedagogisk leder

toril@lkgskole.no

Som lærer kan jeg bidra til at barn får utvikle seg faglig, sosialt og åndelig. At de kjenner seg sett og verdsatt og at de kan bli den beste utgaven av seg selv.

Hilde Tollisen

spesialpedagogisk ansvarlig og lærer

hilde@lkgskole.no

Tlf.936 155 65

Sitat kommer snart

Chanpen Skaren

renholder

Sitat kommer snart

Mariflor Omland

renholder



IKKE NØL MED Å TA KONTAKT

Rektor og lærere svarer gjerne på spørsmål du måtte ha.


SEND E-POST

post@lkgskole.no

RING OSS

38 34 70 00

BESØK OSS

Åvitslandsveien 1 4580 Lyngdal

POSTADRESSE

Postboks 279 4576 Lyngdal

Vi vet at alt tjener til det gode for dem som elsker Gud, dem han har kalt etter sin frie vilje.

Romerne 8, 28

X
Loading...