Ansatte

 

Det er fantastisk å jobbe med elever og se utviklingen når noe sås inn i dem

Bjørn Elle

inspektør, lærer og rådgiver

bjorn@lkgskole.no

Jeg elsker å formidle til ungene. Ingenting er gøyere enn når du ser lyset i øynene på dem som forteller: « forstod jeg det».

Toril H. Berg

lærer og pedagogisk leder

toril@lkgskole.no

Som lærer kan jeg bidra til at barn får utvikle seg faglig, sosialt og åndelig. At de kjenner seg sett og verdsatt og at de kan bli den beste utgaven av seg selv.

Hilde Tollisen

spesialpedagogisk ansvarlig og lærer

hilde@lkgskole.no

Tlf.936 155 65

Jeg er opptatt av at den enkelte skal bli sett, og jeg setter stor pris på alle gangene jeg har fått ha den gode samtalen med elever

Randi Paus Sangolt

sekretær, helpelærer og sosiallærer

randi@lkgskole.no

Tlf.915 110 62

Jeg setter stor pris på å jobbe med gode kolleger og ha kontakt med elevene. Det er fantastisk å ha en jobb der man får spre kristne verdier

Per Christian Paus

administrasjonsleder

per@lkgskole.no

Tlf.906 682 08

Jeg ønsker å gi elevene en god ballast videre i livet

Jon-Are Åmland

rektor og lærer

jon-are@lkgskole.no

Tlf.473 953 48

Sitat kommer snart

Ragnhild Minde

hjelpelærer

ragnhild@lkgskole.no

Takknemlig for å tilbringe læretiden her på LKG sammen med gode kollegaer og flotte elever.

Christine Nilsen

lærling

christine@lkgskole.no

Hver enkelt elev skal føle seg sett og vite at de er verdifulle.

Martine Tveit Kragholm

hjelpelærer

martine@lkgskole.no

Sitat kommer snart

Ingunn Eiesland

hjelpelærer

ingunn@lkgskole.no

Jeg stortrives med unger i den alderen. Spesielt liker jeg å jobbe med dem som trenger mer oppmerksomhet, og oppdage barnet bak merkelappene

Linda Heim

SFO-ansvarlig

linda@lkgskole.no

Det trigger meg å se når elever får lønn for strevet i form av av fremgang i faget

Kristine E. Gysland

Hjelpelærer

kristine@lkgskole.no

Det er fantastisk å kunne formidle tro, håp og kjærlighet

Torill Espeland

hjelpelærer

torill@lkgskole.no

Jeg glemmer aldri eleven som gav meg et flere siders langt, håndskrevet brev på siste skoledag, og takket for støtten

Theis Bernt Sandvik

hjelpelærer

theis-bernt@lkgskole.no

Hver enkelt elev skal føle seg verdifull og oppleve mestring. Alle har sin unike personlighet, som det er spennende å bli kjent med

Wenche Mosskull

hjelpelærer

wenche@lkgskole.no

Barna er det viktigste vi har. Vi må se dem og ta vare på dem

Britt Elin Hadland

hjelpelærer

britt@lkgskole.no

Jeg er opptatt av at den enkelte skal bli sett, og jeg setter stor pris på alle gangene jeg har fått ha den gode samtalen med elever

Randi Paus Sangolt

sekretær, helpelærer og sosiallærer

randi@lkgskole.no

Tlf.915 110 62

Sitat kommer snart

Thomas Gundersen

lærer

thomas@lkgskole.no

Hver enkelt elev er verdifull for den de er. Jeg ønsker at eleven skal ha en god skolehverdag der de opplever læring og mestring, og samtidig få høre at Jesus elsker dem.

Heidi Eiken Vea

lærer

heidi.vea@lkgskole.no

Sitat kommer snart

Bjørg Marie Vrabel

lærer

bjorg.marie@lkgskole.no

Det er fantastisk å jobbe med elever og se utviklingen når noe sås inn i dem

Bjørn Elle

inspektør, lærer og rådgiver

bjorn@lkgskole.no

Alle er unike, og jeg er opptatt av å lære elevene å sette pris på forskjellene

Anita Elle

lærer

anita@lkgskole.no

Etter åtte år har jeg enda til gode å ha en kjedelig dag på jobben

Siri Stigen

lærer

siri@lkgskole.no

Hver dag gleder jeg meg til å treffe elevene.

Petter Røssland

lærer

petter@lkgskole.no

Å få være en trygg voksen for elevene, heie på dem, bry seg om dem, lære bort, og samtidig få gi dem Jesus, det er helt fantastisk.

Oddbjørg Røssland

lærer

oddbjorg@lkgskole.no

Jeg hadde barn som ville gå på kristen skole. Etter de hadde gjort det, fant jeg ut hvor bra det faktisk var. Derfor er jeg her

Marit Ringvold

lærer

marit@lkgskole.no

Dette er mer enn en jobb. På LKG får en bruke hele seg

Lena Åkerlund Foss

lærer

lena@lkgskole.no

Det er befriende å kunne fortelle elevene at Gud er glad i dem

Tomas Kalleberg

lærer

tomas@lkgskole.no

Ønsket om å utgjøre en forskjell for unge i Lyngdal, det driver meg.

Hans Kalleberg

lærer

hans@lkgskole.no

Det beste med å være lærer, er elevene. Det er vakkert å se at de lærer og utvikler seg

Trine Swensen

lærer

trine@lkgskole.no

Alle barn skal bli møtt der de er og kjenne seg verdsatt. Det er drivkraften min som lærer

Elsbeth Sørensen

lærer

elsbeth@lkgskole.no

Jeg elsker å formidle språk og kultur sammen med en erfart tro til elevene.

Reidun Feliù

lærer

reidun@lkgskole.no

Den enkelte elev skal føle seg sett og bli ivaretatt. Her på LKG gjør latter og varme at både voksne og barn trives.

Christine Elle

lærer

christineelle@lkgskole.no

Jeg er takknemlig for jobben min. Å få være med å påvirke med kristen tro og etikk og følge elevenes utvikling, gir meg mening

Ruth Hoveland

lærer

ruth@lkgskole.no

Sitat kommer snart

Berit Hellang

lærer

berit@lkgskole.no

Her på LKG har vi omsorg for hverandre

Veronica Omestad

lærer

veronica@lkgskole.no

Jeg er lærer fordi jeg ønsker å være med på å oppfostre den kommende generasjon til å bli gode samfunnsborgere.

Astrid Høiland

lærer

astrid@lk.skole.no

Jeg elsker å formidle til ungene. Ingenting er gøyere enn når du ser lyset i øynene på dem som forteller: « forstod jeg det».

Toril H. Berg

lærer og pedagogisk leder

toril@lkgskole.no

Sitat kommer snart

Gunnlaug Aunevik

lærer

gunnlaug@lkgskole.no

Som lærer kan jeg bidra til at barn får utvikle seg faglig, sosialt og åndelig. At de kjenner seg sett og verdsatt og at de kan bli den beste utgaven av seg selv.

Hilde Tollisen

spesialpedagogisk ansvarlig og lærer

hilde@lkgskole.no

Tlf.936 155 65

Skole handler ikke bare om karakterfokus, men karakterbygging

Heidi Åmland

lærer

heidi@lkgskole.no

Jeg ønsker å gi elevene en god ballast videre i livet

Jon-Are Åmland

rektor og lærer

jon-are@lkgskole.no

Tlf.473 953 48

Sitat kommer snart

Chanpen Skaren

renholder

Sitat kommer snart

Mariflor Omland

renholder



IKKE NØL MED Å TA KONTAKT

Rektor og lærere svarer gjerne på spørsmål du måtte ha.


RING OSS

38 34 70 00

BESØK OSS

Åvitslandsveien 1 4580 Lyngdal

POSTADRESSE

Postboks 279 4576 Lyngdal

Vi vet at alt tjener til det gode for dem som elsker Gud, dem han har kalt etter sin frie vilje.

Romerne 8, 28

X
Loading...